Program

Ivan Křemeček & Oldřich Cimbálek: Srandou proti nudě
Ivan Křemeček & Oldřich Cimbálek: Srandou proti nudě
18. ledna – 13. února
Klub kultury
únor 2023
Ašot Arakeljan: Ašot Arakeljan a arménští mistři
Ašot Arakeljan: Ašot Arakeljan a arménští mistři
1. února – 13. března
Reduta
Fašanková zábava - Vésky
Fašanková zábava - Vésky
18. února
18:00
Kulturní dům Vésky
Fašanková zábava - Míkovice
Fašanková zábava - Míkovice
18. února
19:00
Kulturní dům Míkovice
Fašanková zábava - Sady
Fašanková zábava - Sady
18. února
20:00
Kulturní dům Sady
Zazpívej, slavíčku 2023
Zazpívej, slavíčku 2023
21. února
13:00
Klub kultury
MUSICA: Mucha trio
MUSICA: Mucha trio
21. února
19:30
Reduta
JAZZ: Elisabeth Lohninger & Steve Clarke Quartet
JAZZ: Elisabeth Lohninger & Steve Clarke Quartet
23. února
19:30
Reduta
DIVADELNÍ PÁTKY: Obecně prospěšná strašidla
DIVADELNÍ PÁTKY: Obecně prospěšná strašidla
24. února
19:00
Kulturní dům Vésky
VI. Reprezentační ples Míkovic
VI. Reprezentační ples Míkovic
25. února
19:30
Kulturní dům Míkovice
49. Ples psohlavců
49. Ples psohlavců
25. února
20:00
Kulturní dům Sady
březen 2023
XII. Ples fakulty logistiky a krizového řízení UTB
XII. Ples fakulty logistiky a krizového řízení UTB
3. března
19:00
Klub kultury
MUSICA: Collegium Marianum
MUSICA: Collegium Marianum
7. března
19:30
Reduta
Léčivé divadlo "Terapie rodinou"
Léčivé divadlo "Terapie rodinou"
8. března
19:00
Reduta
JAZZ: AMC Trio & Samuel Marinčák
JAZZ: AMC Trio & Samuel Marinčák
16. března
19:30
Reduta
DIVADELNÍ PÁTKY: Sněhurka a trpaslík
DIVADELNÍ PÁTKY: Sněhurka a trpaslík
17. března
19:00
Kulturní dům Vésky
Společenský ples ZŠ UNESCO
Společenský ples ZŠ UNESCO
17. března
19:30
Klub kultury
Párty pro děti ve stylu Ledového království
Párty pro děti ve stylu Ledového království
19. března
15:00
Klub kultury
Po jedné stopě - talk show
Po jedné stopě - talk show
23. března
19:00
Klub kultury
Czech Virtuosi a Jiří Pospíchal
Czech Virtuosi a Jiří Pospíchal
28. března
19:00
Reduta
Čechomor KOOPERATIVA TOUR
Čechomor KOOPERATIVA TOUR
29. března
19:00
Klub kultury
V. Slovácká přehlídka mateřinek
V. Slovácká přehlídka mateřinek
31. března
15:00
Klub kultury
duben 2023
Sirény na cestách
Sirény na cestách
5. dubna
19:00
Klub kultury
Recitál Lucie Bílé s pěveckým sborem Boni Pueri
Recitál Lucie Bílé s pěveckým sborem Boni Pueri
6. dubna
19:00
Klub kultury
Nejstarší řemeslo
Nejstarší řemeslo
11. dubna
19:00
Klub kultury
Tichá vína Reduta
Tichá vína Reduta
15. dubna
17:00
Reduta
JAZZ: Soulmates
JAZZ: Soulmates
20. dubna
19:30
Reduta
MUSICA: Orbis Trio & Jiří Pinkas
MUSICA: Orbis Trio & Jiří Pinkas
25. dubna
19:30
Reduta
květen 2023
Partička na vzduchu
Partička na vzduchu
10. května
19:00
Klub kultury
S Tvojí dcerou ne
S Tvojí dcerou ne
14. května
19:00
Klub kultury
Ivo Šmoldas - talk show
Ivo Šmoldas - talk show
20. května
19:00
Klub kultury