Program

Milada Ždrnja: Zatkané v nitiach
Milada Ždrnja: Zatkané v nitiach
8. září – 18. října
Klub kultury
Slovácké hody s právem v Míkovicích
Slovácké hody s právem v Míkovicích
17. – 20. září
Kulturní dům Míkovice a další 1 místo
DIVADELNÍ PÁTKY: Dokonalá svatba
DIVADELNÍ PÁTKY: Dokonalá svatba
24. září
19:00
Kulturní dům Vésky
Volný čas každého z nás
Volný čas každého z nás
25. září
10:00
Reduta
říjen 2021
Jede vláček, kolejáček VIII.
Jede vláček, kolejáček VIII.
1. – 3. října
Reduta
Moderní taneční - A1
Moderní taneční - A1
4. října
19:00
Klub kultury
Moderní taneční - A2
Moderní taneční - A2
5. října
19:00
Klub kultury
MUSICA: Wojciech Waleczek /PL/ - klavírní recitál
MUSICA: Wojciech Waleczek /PL/ - klavírní recitál
5. října
19:30
Reduta
Moderní taneční - A3
Moderní taneční - A3
6. října
19:00
Klub kultury
Moderní taneční - A4
Moderní taneční - A4
7. října
19:00
Klub kultury
JAZZ: Freetown quartet
JAZZ: Freetown quartet
21. října
19:30
Reduta
Pavel Moric: Alchymie změny
Pavel Moric: Alchymie změny
26. října
17:00
Klub kultury
listopad 2021
MUSICA: Koncert k památce zesnulých
MUSICA: Koncert k památce zesnulých
2. listopadu
19:30
Ostatní
Tichá vína Reduta
Tichá vína Reduta
6. listopadu
17:00
Reduta
Když se zhasne
Když se zhasne
8. listopadu
19:00
Klub kultury
JAZZ: Stay in tune
JAZZ: Stay in tune
11. listopadu
19:30
Reduta
Štístko a Poupěnka: Ať žijí pohádky
Štístko a Poupěnka: Ať žijí pohádky
21. listopadu
16:00
Klub kultury
Recitál Haliny Pawlowské
Recitál Haliny Pawlowské
23. listopadu
19:00
Klub kultury
Miro Jaroš - rodinný koncert
Miro Jaroš - rodinný koncert
28. listopadu
15:00
Klub kultury
prosinec 2021
JAZZ: František Uhlíř Team feat. Andy Schofield
JAZZ: František Uhlíř Team feat. Andy Schofield
2. prosince
19:30
Reduta
Vánoční hvězda
Vánoční hvězda
7. prosince
10:00
Klub kultury
MUSICA: Vánoční koncert - PhilHarmonia Octet Prague
MUSICA: Vánoční koncert - PhilHarmonia Octet Prague
7. prosince
19:30
Reduta
leden 2022
MUSICA: Novoroční koncert - Slovácký komorní orchestr
MUSICA: Novoroční koncert - Slovácký komorní orchestr
3. ledna
19:30
Reduta
JAZZ: #B Experiment
JAZZ: #B Experiment
20. ledna
19:30
Reduta
únor 2022
MUSICA: Musica Florea
MUSICA: Musica Florea
15. února
19:30
Reduta
JAZZ: Vilém Spilka Quartet
JAZZ: Vilém Spilka Quartet
17. února
19:30
Reduta
březen 2022
JAZZ: Otto Hejnic Trio
JAZZ: Otto Hejnic Trio
3. března
19:30
Reduta
MUSICA: Agile Quintet
MUSICA: Agile Quintet
15. března
19:30
Reduta
duben 2022
MUSICA: Ivo Hrachovec, lyrický bas
MUSICA: Ivo Hrachovec, lyrický bas
5. dubna
19:30
Reduta
JAZZ: Tomáš Hobzek Quartet
JAZZ: Tomáš Hobzek Quartet
7. dubna
19:30
Reduta
Kafe u Osmanyho
Kafe u Osmanyho
20. dubna
20:00
upřesníme
4TET Nová koncertní verze V.
4TET Nová koncertní verze V.
21. dubna
19:00
Klub kultury
květen 2022
Fíha Tralala a Baby Band
Fíha Tralala a Baby Band
10. května
17:00
Klub kultury