Pro seniory

Oči dokořán: Krajské kolo přehlídky výtvarného oboru ZUŠ Zlínského kraje
Oči dokořán: Krajské kolo přehlídky výtvarného oboru ZUŠ Zlínského kraje
3. května – 3. června
Klub kultury a další 1 místo
image
A3V: Sociologie – Proměny kultury, akulturace, integrace, asimilace a multikulturalismu
29. května
14:30
Klub kultury
Úvěr (Martin Zounar a Filip Blažek)
Úvěr (Martin Zounar a Filip Blažek)
29. května
19:00
Klub kultury
Tanec, tanec... Když česká hudba zní
Tanec, tanec... Když česká hudba zní
30. května
18:00
Klub kultury
Tanec, tanec... Když česká hudba zní
Tanec, tanec... Když česká hudba zní
31. května
18:00
Klub kultury
červen 2024
Naše tvoření
Naše tvoření
1. června
13:00
Jezuitská kolej
Otevírání studánek
Otevírání studánek
2. června
19:00
Ostatní
image
A3V: Průzkum vesmíru nepilotovanými lety sond - 5. díl
4. června
14:30
Klub kultury
ZUŠ Slovácko: Koncert absolventů
ZUŠ Slovácko: Koncert absolventů
4. června
18:00
Reduta
image
A3V: Honba za klenoty mokřadů
5. června
14:30
Klub kultury
Artem - Taneční podvečer
Artem - Taneční podvečer
5. června
18:00
Jezuitská kolej
DFS Hradišťánek: Barevným světem dětí
DFS Hradišťánek: Barevným světem dětí
6. června
18:00
Klub kultury
DFS Hradišťánek: Barevným světem dětí
DFS Hradišťánek: Barevným světem dětí
7. června
18:00
Klub kultury
ZUŠ: Taneční večer Abeceda
ZUŠ: Taneční večer Abeceda
11. června
18:00
Klub kultury
image
A3V: Otopné systémy v lidovém stavitelství
12. června
14:30
Klub kultury
ZUŠ: Taneční večer Abeceda
ZUŠ: Taneční večer Abeceda
12. června
18:00
Klub kultury
TSTTT - prodejní výstava kaktusů
TSTTT - prodejní výstava kaktusů
13. – 15. června
Jezuitská kolej
X. Noc s Metodějem
X. Noc s Metodějem
14. června
16:30
Ostatní
Showdance - Rokaso má talent
Showdance - Rokaso má talent
14. června
18:00
Klub kultury
Pivní slavnosti
Pivní slavnosti
15. června
14:00
Kulturní dům Míkovice
Vyhlášení 46. ročníku fotosoutěže Týká se to také Tebe
Vyhlášení 46. ročníku fotosoutěže Týká se to také Tebe
15. června
17:00
Reduta
RB:BOYS - Koncert, který pomáhá
RB:BOYS - Koncert, který pomáhá
15. června
19:00
Jezuitská kolej
30. ročník festivalu Dny nevidomých na Moravě
30. ročník festivalu Dny nevidomých na Moravě
18. června
17:00
Jezuitská kolej
image
A3V: Závěrečná schůze A3V spojená s koštem vína a společným posezením
19. června
15:00
Reduta
Academic school - Magický slunovrat
Academic school - Magický slunovrat
19. června
15:30
Klub kultury
Academic school - Magický slunovrat
Academic school - Magický slunovrat
19. června
17:00
Klub kultury
Romeo a Julie
Romeo a Julie
24. června
20:00
Reduta
Romeo a Julie
Romeo a Julie
25. června
20:00
Reduta
image
A3V: Sociální stratifikace jako výsledek vztahů mezi členy společnosti
26. června
14:30
Klub kultury
Romeo a Julie
Romeo a Julie
26. června
20:00
Reduta
červenec 2024
68. Kopaničárské slavnosti
68. Kopaničárské slavnosti
12. – 14. července
Ostatní
srpen 2024
Večery u Slovácké búdy: CM Bálešáci
Večery u Slovácké búdy: CM Bálešáci
10. srpna
17:00
Slovácká búda
Večery u Slovácké búdy: Kalíšek
Večery u Slovácké búdy: Kalíšek
24. srpna
17:00
Slovácká búda
září 2024
XXI. Slovácké slavnosti vína a otevřených památek
XXI. Slovácké slavnosti vína a otevřených památek
6. – 8. září
Klub kultury a dalších 5 míst
listopad 2024
Třináct u stolu
Třináct u stolu
15. listopadu
19:00
Klub kultury