Ceny vstupenek

Zvýhodněné  vstupné

ZTP/P

Slevu poskytujeme na základě předložení průkazu ZTP/P, a to jednorázově 50 % z ceny vstupenky (za předpokladu, že je pořadatelem akce výhradně Klub kultury); popřípadě tak, jak si ve smlouvě vyhradí externí pořadatel akce.

Studenti a A3V

Sleva je poskytována pouze při zakoupení vstupenky na pokladně, a to na vybrané pořady Klubu kultury na základě předložení průkazu studenta.

Studenti:  ISIC, studentský průkaz, potvrzení o studiu 
Účastníci Akademie třetího věku:  členský průkaz 

SeniorPass

Slevu poskytujeme na základě předložení průkazu, a to jednorázově 20 % z ceny vstupenky (za předpokladu, že je pořadatelem akce výhradně Klub kultury); popřípadě tak, jak si ve smlouvě vyhradí externí pořadatel akce.

Jednotlivé slevy nelze kombinovat.


Smluvní podmínky

Na tyto smluvní podmínky přistupuje návštěvník zakoupením vstupenky

  1. Klub kultury si vyhrazuje změnu programu.
  2. Vstupné se vrací pouze v případě, že se kulturní program nekoná. Vrácení vstupného je třeba uplatnit v místě, kde byla vstupenka zakoupena. Padělání vstupenky je trestné! Dodatečnými úpravami  se vstupenka stává neplatná a jejímu majiteli nebude umožněn vstup sálu.
  3. Do prostor Klubu kultury platí zákaz vnášení zbraní a ostatních nebezpečných předmětů, alkoholických nápojů, toxických a jiných omamných látek.
  4. Diváci, kteří budou v podnapilém stavu, pod vlivem omamných látek, společensky nevhodném nebo silně znečištěném oděvu, nebudou do sálu vpuštěni.

Tyto podmínky platí pouze pro vstupenky zakoupené přímo od Klubu kultury. Při zakoupení vstupenek od jiného prodejce platí jeho smluvní podmínky.