Zpravodaj města Uherské Hradiště, jehož grafická podoba vzniká na půdě Klubu kultury, zabodoval v jubilejním 10. ročníku celostátní soutěže „O nejlepší městský zpravodaj“, když se umístil na druhém místě soutěže městských zpravodajů a magazínů ze všech koutů země. Místem vyhlášení soutěže se stal Velehrad, a to při letošních Dnech lidí dobré vůle.

Každý měsíc jej zdarma dostáváte do svých schránek, každý měsíc se snažíme vám v něm přinést to podstatné, co se ve městě Uherské Hradišti děje. Nyní uherskohradišťský zpravodaj uspěl v celostátní soutěži.  

Sedmičlenná porota složená ze zástupců vyhlašovatelů a profesionálních novinářů či grafiků se shodla na tom, že z přihlášených městských zpravodajů byl tentokrát nejlepší Jablonecký měsíčník, který vydává město Jablonec nad Nisou, druhý největší počet bodů získal právě Zpravodaj města Uherské Hradiště, na třetí příčce se umístil Uhříněveský zpravodaj z městské části Praha 22.

Diplom za stříbrnou pozici mezi zpravodaji za rok 2020 převzala v neděli 4. července na Velehradě dlouholetá stálá spolupracovnice redakce, členka Rady města Uherské Hradiště, historička PhDr. Blanka Rašticová.


Mohlo by vás zajímat

Další články