Abraka dabra,

prostory Klubu kultury budou již brzy hostit IX. ročník mezinárodního festivalu moderní magie MAGIC FESTIVAL 2024. Co do rozsahu se jedná o největší festival moderní magie v České republice a jediný kouzelnický festival na Moravě.

Uskuteční se ve dnech 10.–12. května 2024.

Setkáte se nejen kouzelníky, kteří se řadí mezi evropskou špičku v moderní magii. Ze Spojených států přiletí přímo královna magie, mistryně světa Juliana Chen. Svou účast potvrdili také Anca a Lucca z Rakouska, nejúspěšnější mentalistický kouzelnický pár, který již tři ročníky mistrovství světa FISM vždy obhájili prvenství ve své kategorii. Z Portugalska přijal pozvání Daniel Prado, talent roku a vynikající brazilský kouzelník Alain Simonov či maďarský kouzelník Tamás Badár, který svou inovací kouzel nadchl i samotného Davida Copperfielda v rámci světového festivalu MAGIC live. Výčet letošních zahraničních hostů uzavírá skvělý italský kouzelník Giancarlo Scalia.

MAGIC FESTIVAL pořádá profesionální kouzelník Jiří Hadaš ve spolupráci s Klubem kultury Uherské Hradiště. MAGIC FESTIVAL má oficiální záštitu Českého magického svazu, Unie moravských kouzelníků a i v letošním roce mu byla udělena záštita starosty města Uherské Hradiště Ing. Stanislava Blahy. 

MAGIC FESTIVAL odstartujeme páteční mentalistickou show THE MIND-READING REVOLUTION, ve které se představí mistři ve své kategorii - kouzelnické duo Anca a Lucca z Rakouska. 
Sobota vyvrcholí slavnostním galavečere MAGIC GALASHOW - v programu vystoupí nejen již zmíněné hvězdy, ale také další hosté. Večerem vás provede Jiří Hadaš s moderátorem Martinem Hrdinkou. 
Kouzelný maraton zakončí v neděli odpoledne kouzlení pro rodiny s dětmi, veřejnost a účastníky festivalu v pořadu KOUZELNÁ NEDĚLE


Mohlo by vás zajímat

Další články