se týká i Tebe ...i Tebe

Pod křídly Klubu kultury se ve dnech 8. - 10. června opět uskuteční festival Týká se to také Tebe (TSTTT), který vás již po pětačtyřicáté vyzve ke krátkému zastavení, zamyšlení a uvědomění si sebe sama. Jeho název je odvozen od názvu soutěžního snímku uherskohradišťského Studia amatérského filmu, věrně tehdy vystihoval záměr prostřednictvím filmu apelovat na člověka občana, aby si uvědomoval, že životní prostředí se dotýká každého z nás, je nezpochybnitelnou podmínkou života na Zemi v jakékoli formě a ovlivňuje jeho kvalitu. Současná podoba festivalu čítá mezinárodní fotografickou soutěž, výstavu kaktusů a ekologický program pro děti.

Na prodejní výstavu Spolku pěstitelů kaktusů CARNEGIA se těšte ve dnech 8. - 10. června od 8.00 do 18.00 ve Felixově sále Jezuitské koleje.

Pátečního rána 9. června nádvoří Reduty zaplní děti mateřských škol v rámci eko-výchovného programu PŘIJĎ A TŘIĎ. Zábavných her a skákacích atrakcí si v čase mezi 12.00 a 15.00 užijí děti z družin a dveře jsou otevřeny též veřejnosti bez předchozí rezervace.

Krásné, z bronzu odlité ceny z dílny akademického sochaře Daniela Ignáce Trubače se do rukou vítězů 45. ročníku mezinárodní fotografické soutěže TSTTT dostanou již v sobotu 10. června, kdy bude od 17.00 v prostorách uherskohradišťské Reduty výstava slavnostně zahájena. Cen bude rozdáno 6, fotografií bude vystaveno 99, přičemž odborné porotě bylo k posouzení předloženo celkem 359 fotografií od 37 autorů z České a Slovenské republiky.


Mohlo by vás zajímat

Další články