Novou tvorbu autorské dvojice Josefa Fojty a Emanuela Míška můžete nyní pořídit jako vánoční dárek pro své blízké v Městském informačním centru na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti, nebo online ZDE.

  • Bylinky, písničky z hrnečku

Rostou všude kolem nás. A možná si jich už ani nevšímáme. Rodinné album „Bylinky, písničky z hrnečku“ přináší neotřelý a vtipný vhled do světa léčivých rostlin.

Rozverné texty Emanuela Míška, podpořené půvabnou hudbou Josefa Fojty, vás přenesou do míst, kde radost, smích a prospěšnost jsou samou podstatou života. Ve spolupráci se sbory Slunko a Harmonie se sbormistryněmi Olgou Ubrovou a Andreou Svobodovou a se skvělým Josefem Somrem tak vzniklo milé album, které se stalo inspiračním zdrojem pro divadelní představení „Anička a bylinkové kouzlo“ Slováckého divadla v Uherském Hradišti.

Hudba: Josef Fojta, Text: Emanuel Míšek, Vypráví: Josef Somr

  • Nářadí, písničky z kufříku

Často je svět fantazie a techniky stavěn proti sobě. Jako by nářadí a stroje byly můzami nepolíbeny. A přitom opak je pravdou.
Nevěříte? Poslechněte si CD Nářadí písničky z kufříku a přesvědčte se.
Těšit se můžete na Báru PolákovouPavla Lišku, Slunko, Harmonii a herce Slováckého divadla. To vše v  chytlavých písních  Josefa Fojty a Emanuela Míška.

Hudba: Josef Fojta, Text: Emanuel Míšek, Vypráví: Barbora Poláková a Pavel Liška

  • Josef Fojta & Emanuel Míšek VŠECHNO MÁ SVŮJ ČAS

Projekt autorské dvojice, jehož název je podtržen skutečností dlouhých 13 let svého vzniku, přináší řadu témat lidského života v mnoha hudebních žánrech a podobách: Artificiální hudbu střídá rock, folk, jazz či šanson. To vše v podání Venduly Pančochové, Pavlíny Hejcmanové, Tomáše Šulaje, Kristýny Daňhelové, Kataríny Mikulové, Jiřího Pavlici, brněnské Kantilény, HradišťanuPavla Wlosoka a dalších skvělých interpretů.

Sdílíme ukázku z cd Bylinky, pohlazení pro uši i pro duši...


Mohlo by vás zajímat

Další články