Nové album „Vánoce – písničky z Betléma“, krásný autorský dárek, který můžete zakoupit třeba v Městském informačním centru Uherské Hradiště... nebo ZDE.


Svým nenapodobitelným způsobem vám na něm herečka Bára Hrzánová prozradí, jak se stalo, že Ježíšek přišel na buben. Herec Josef Polášek, který k natáčení přizval i svou dceru Alžbětku, vás zase vlakem zaveze až k jesličkám do Betléma.


Rozmanitá hudební část alba překvapí jedinečným spojením umu hudebníků z cimbálové muziky Mladí Burčáci a členů Filharmonie Bohuslava Martinů, ale dokonce i mistrů rocku Martina Gašpara, Marcela Buntaje, Matěje Morávka a Borka Nedorosta (Jana Kirchner, Team, Elán, Petr Bende, Vlasta Redl...). V návaznosti na úspěšná alba o bylinkách a nářadí i tentokrát uslyšíte dětské sbory Slunko a Harmonie z Velkého Meziříčí a samozřejmě nechybí ani herci Slováckého divadla Uherské Hradiště.


Ve vtipných veršovaných textech Emanuela Míška a nápadité hudbě Josefa Fojty (Hradišťan) opět najdete i poučení, nadhled, a dost možná i překvapivá zjištění.


Hudba: Josef Fojta, Text: Emanuel Míšek
Vypráví: Bára Hrzánová a Josef Polášek


S radostí sdílíme natáčení písničky Kostelík s cimbálovou muzikou Mladí Burčáci. 


Mohlo by vás zajímat

Další články