Zajistěte si jedno ze 330 míst již dnes.

Zpěvačka Aneta Langerová vyráží v létě na turné s novým albem Dvě slunce se svou kapelou a smyčcovým triem... Zaposlouchat se do tónů hudebního časoprostoru duše můžete i v Uherském Hradišti na nádvoří Jezuitské koleje! Ve čtvrtek 19. srpna ve 20 hodin.

Zahájili jsme PŘEDPRODEJ! Vstupenky si můžete zakoupit ZDE.

S Anetou Langerovou vystoupí: klavírista a producent nové desky Jakub Zitko, bubeník Martin Kopřiva, baskytarista Miloš Klápště, kytarista Ludvík Kulich, violoncellistka a zpěvačka Dorota Barová, houslistka Veronika Vališová a violista Vladan Malinjak.

„Věřím, že vám nové písně budou dobrými společníky. Každý z příběhů má svou vlastní atmosféru. Ta vás třeba zavede blíž k tišině vlastní duše. Tak jako mne. Těším se, že se všichni opět setkáme na živých koncertech našeho turné, kde si je společně zazpíváme a už se nemohu dočkat až budeme zase na cestách, má to své kouzlo, které si v této situaci uvědomuji ještě mnohem víc. Moc mi chybí ta interakce s publikem, atmosféra živého hraní je nenahraditelná. Musíme být všichni silní a zvládnout, co se dá. Hlavně neklesat na mysli a udržet si naději.“

Aneta Langerová


Mohlo by vás zajímat

Další články