První letošní číslo Zpravodaje města Uherské Hradiště se v těchto dnech dostává do vašich domácností. Víte, co všechno v něm najdete?

Najdete v něm úvahu Jaké je to být učitelem v době koronaviru, článek o nové koncepci a změnách v městské hromadné dopravě, Jak se žije vinařům, svědectví z první linie v boji proti nemoci covid v naší nemocnici Ohlédnutí Štěpána Šupky nebo třeba další z cyklu rozhovorů s hradišťskými básníky Poeta Loci, tentokrát s Michalem Stránským  i pravidelnou rubriku Naše příroda, dozvíte se, kam s vánočním stromkem a spoustu dalších zajímavých věcí. Jestli jste ještě lednový Zpravodaj neviděli, neváhejte. 

MŮŽETE SI PŘEČÍST I ONLINE!
Aktuální číslo, včetně všech vydání od č. 1/2016 najdete v přehledné listovací verzi na této webové adrese

Ve Zpravodaji města také můžete umístit svou INZERCI, pokud máte zájem, pro informace klikněte ZDE.

V kancelářích Klubu kultury probíhá tvorba Zpravodaje města už řadu let. Na vzniku obsahu měsíčníku se podílí redakční rada tvořená zástupci města Uh. Hradiště a kulturních organizací v čele se šéfredaktorem Pavlem Stojarem. Každý měsíc přinášejí zajímavé články o aktuálních problémech ve městě, nové informace, přehledy, důležitá oznámení, přehledné kulturní programy i inspirativní články a rozhovory... Plných pět let jej dostávají všechny domácnosti v Uherském Hradišti zdarma do svých schránek.

Pokud máte NÁMĚT, který by mohl obohatit obsah Zpravodaje, těšíme se na něj na našem emailu, pokud máte problémy s distribucí, napište nám sem.


Mohlo by vás zajímat

Další články