28.
ledna
2021

ZRUŠENO - JAZZ: Chris Bergson Trio

začátek
19:30
místo
Reduta
kategorie
Koncerty
vstupné
110 Kč
abonenti
zdarma

AKTUÁLNĚ:

S ohledem na současnou situaci jsme se po dohodě s umělci rozhodli zrušit celou koncertní řadu JAZZ V REDUTĚ 2020/2021.

INFORMACE PRO ABONENTY: Poměrná část hodnoty vaší abonentky (cena abonentky minus zářijový koncert) vám bude vrácena zpět. Postupujte prosím následovně:

Vaši abonentku spolu se jménem a číslem účtu vložte prosím do obálky, nadepište ji ekonomické oddělení Klubu kultury a vhoďte do schránky Klubu kultury - najdete ji z boční strany budovy u vchodu k šatnám (naproti ZŠ Unesco).

Děkujeme za pochopení. Těšíme se na vás v časech (nejen) pro kulturu příznivějších.

***

Chris Bergson – kytara, Tomáš Liška – kontrabas, Tomáš Hobzek – bicí

Skvělý newyorský kytarista a vynikající zpěvák Chris Bergson se etabloval na americké bluesové scéně jako jeden z nejinvenčnějších skladatelů v historii moderního blues. Vytváří vlastní originální směs blues, dřevní roots music kořenů a soulu. V roce 2015 byl uveden do newyorské bluesové síně slávy (New York Blues Hall of Fame) jako „Mistr SuperBlues“. Chris Bergson doprovázel nebo sdílel pódium s takovými veličinami jako jsou BB King, Norah Jones nebo John Hammond. Bývá označován za jednoho z nejvíce vynalézavých skladatelů moderní bluesové hudby.

Tomáš Liška vystudoval kontrabas na Konzervatoři J. Ježka v Praze a následně na prestižní berlínské univerzitě Jazz Institut Berlin, pod vedením renomovaných amerických hráčů a pedagogů Grega Cohena a Johna Hollenbecka. Vystupuje na jazzových festivalech a v koncertních sálech po celé Evropě, Spojených státech, Latinské Americe a Africe.

Tomáš Hobzek, přední český jazzový bubeník a skladatel, jehož jméno je spojeno nejen s Organickým kvartetem, které spoluzakládal se světoznámým varhanářem Ondřejem Pivecem.

Mohlo by vás zajímat

JAZZ: Petr Kalfus trio
JAZZ: Petr Kalfus trio
26. září
19:30
Reduta
říjen 2024
JAZZ: Behind the Door
JAZZ: Behind the Door
24. října
19:30
Reduta
listopad 2024
JAZZ: Sound Pack (PL)
JAZZ: Sound Pack (PL)
28. listopadu
19:30
Reduta
prosinec 2024
JAZZ: Rusty Cowboys
JAZZ: Rusty Cowboys
19. prosince
19:30
Reduta
leden 2025
JAZZ: Ondřej Štveráček Quartet
JAZZ: Ondřej Štveráček Quartet
16. ledna
19:30
Reduta
únor 2025
JAZZ: Los Quemados
JAZZ: Los Quemados
20. února
19:30
Reduta