27.
října
2026

Ivo Šmoldas a hosté

začátek
19:00
místo
Kulturní dům UH
kategorie
Divadlo, Ostatní
vstupné
520 Kč
vstupné
470 Kč
vstupné
420 Kč

Zveme Vás na zábavnou talk show Ivo Šmoldase a jeho hostů, plný humoru. Těšit se můžete na smršť historek, postřehů, vzpomínek a příběhů z hereckého, spisovatelského i osobního života, okořeněnou jedinečným stylem humoru.

Ivo Šmoldas je mistr inteligentního humoru, který často využívá ironii a nadsázku. Jeho vtipy jsou chytré a často nutí diváka k zamyšlení. Je také skvělý moderátor, který dokáže vést rozhovor s lehkostí a vtipem.

Hosté talk show Ivo Šmoldase: Lukáš LangmajerBořek Slezáček.

PhDr. IVO ŠMOLDAS

Český básník, nakladatelský redaktor, kulturní publicista, scenárista, vyhledávaný a obsazovaný moderátor, překladatel a filozof

Ivo Šmoldas pracoval jako nakladatelský redaktor, manažer i majitel nakladatelství. Překládal z angličtiny a slovenštiny povídky i romány. Můžeme se s ním setkat na vlnách Českého rozhlasu, kde uvádí vlastní talk show Lenoška Iva Šmoldase. a pro Rádio Impuls připravoval glosy reflektující aktuální společenské dění. Z těchto krátkých komentářů vznikly dvě knihy Co Vy na to, pane Šmoldasi? 1+2. Vystupoval zvláště v zábavných a diskusních pořadech mj. Dementi, TV Prima. V poslední době se ale dostává do povědomí diváků hlavně jako vyhledávaný moderátor a oblíbený host různých televizních show a zábavných pořadů, s pohotovými a vtipnými reakcemi. Klubový výjezdní pořad Ivo Šmoldase je založený na humorném a originálním vyprávění, životních příběhů jak ze soukromého, tak z profesního života.

***

BOŘEK SLEZÁČEK 

Herec, producent, muzikálový zpěvák, hudebník a moderátor. Kromě hudby a zpěvu se věnuje práci v médiích, psaní pro periodika, moderování společenských, kulturních a sportovních akcí.

***

LUKÁŠ LANGMAJER 

Známý český herec se dostal do povědomí veřejnosti v roce 2008, kdy získal spolu s Kryštofem Hádkem hlavní roli ve filmu Bobule. Mezi jeho další známé filmové role patří farář Petr Šoustal v trilogii Babovřesky či číšník v Románu pro muže. Od roku 2020 do roku 2022 hrál roli Viléma Fialy v seriálu Slunečná.

Mohlo by vás zajímat

VIII. Slovácká přehlídka mateřinek
VIII. Slovácká přehlídka mateřinek
21. dubna
15:00
Kulturní dům UH
Růžové svatby
Růžové svatby
21. dubna
19:00
Kulturní dům UH
září 2026
Jan Cina: Malý Princ, Recitál
Jan Cina: Malý Princ, Recitál
18. září
19:00
Kulturní dům UH
Jan Dolanský a Lenka Vlasáková: Na ocet
Jan Dolanský a Lenka Vlasáková: Na ocet
25. září
19:00
Kulturní dům UH
říjen 2026
Sirény na cestách 2
Sirény na cestách 2
1. října
19:00
Kulturní dům UH
Martin Hranáč: Crazy show
Martin Hranáč: Crazy show
9. října
19:00
Kulturní dům UH