...až za hranicemi okresu

❌

Že se v Uherském Hradišti stárne pokrokově a s grácií, a že má na tom už řadu let velkou zásluhu právě Akademie třetího věku (A3V), provozovaná Klubem kultury, to vědí lidé zdaleka.

❌

O tom svědčí mimo jiné i nedávná návštěva pracovníků Muzea Vysočiny Jihlava p.o. ve složení: Pavel Bezděčka + Julie (jezevčice), Ing. Miloš Podařil, RNDr. Klára Bezděčková, PhD. a Renata Kremláčková, Dis. (na fotce zleva), kteří k nám přijeli posbírat rady, tipy a zkušenosti od osoby nejpovolanější – Ley Slováčkové, vedoucí projektu A3V (na fotografii vpravo).

❌

„My tři Bezděčkovi jsme zoologové a kolegové Kremláčková a Podařil jsou muzejní edukátoři. Důvodem naší zvědavosti je skutečnost, že v Jihlavě existuje málo aktivit pro seniory, a proto jsme se s vedením dohodli, že právě naše muzeum by mohlo obdobný projekt, tedy A3V, zrealizovat,“ popsal okolnosti návštěvy Bezděčka.

❌

Nabyté informace delegace užitečně využila pro zpracování konceptu vlastního projektu, na základě čehož vypracovala žádost o finanční podporu, kterou pak předala jihlavskému magistrátu. Tato žádost je v současnosti v řešení.


Mohlo by vás zajímat

Další články