28.
listopadu
2023

Fíha Tralala

začátek
17:00
místo
Klub kultury
kategorie
Koncerty, Divadlo
vstupné
390 Kč

Písničková show FÍHA tralala pro nejmenší diváky - NOVÁ SHOW!
Zveme vás k osobnímu setkání s vaší oblíbenou FÍHOU během velké písničkové show i ve vašem městě, kde zazní až 23 nejoblíbenějších hitů. Skřítek FÍHA je zárukou toho, že z představení odcházíte naplněni radostí. Pro své fanoušky připravila FÍHA tralala novou pohádkovou show! Můžete se těšit na vaše oblíbené písničky a pohádkové postavičky, které znáte z hudebních filmů BUMBARASA či Barevný svět. Nový program bude plný překvapení!

Přijďte si zazpívat a zatančit se skřítkem FÍHA
Písničky jako Budík, Idem kva kva k vám, Bum bác či Bumbarasa nemusíme fanouškům skřítka FÍHY představovat. Jak však dopadne románek mezi tatrovkou a bagrem? A zatančí Dino Discotekus na kredenci latino? Ponořte se s námi do světa skřítka FÍHY, na koncertě se budou bavit muzikanti, sportovci i biflošky - všichni budeme super kamoši a kamošky.

Rozcvička s FÍHOU i oběd s Robotem
Během rozcvičky vaše nohy dělají dupi dupi a ruce ťapi ťapi. Jak to však zní, když se rozcvičuje celá hejno dětí i s rodiči v kulturním domě v nebo divadle? Zažít to můžete na vlastní kůži a přitom se dozvíte, zda pan Robot vyjedl pouze švestkový kompot a jak Myšky z knížky zvládly velký úklid.

Koncertujeme po celém Slovensku i v Česku
V desítkách měst na celém Slovensku i v Česku se můžete setkat se svou oblíbenou Fíhou, Budíkem, Dinem, Robotem, myškami i žabkami a dalšími kamarády skřítka FÍHY. Tančit, zpívat, skákat, smát se a křičet je dovoleno během celého koncertu! Dobrou náladou během koncertu se "nakazí" všichni - i táta s maminkou.

Délka představení: 60 minut
Vhodné pro děti od 2 let, ale vítáni jsou všichni, kteří jsou na show zralí.
Hlas Budíku propůjčil herec Peter Marcin

Seznam písní: Budík, O zúbkoch, Rozcvička, Ukazovačky, Tani tani, Leporelo, Idem kva kva k vám, Letí letí, Slivková pesnička, Aj ja rád papám, Ovocný rock and roll, O autíčku, Syry Syry, Veľké upratovanie, Bager a Tatrovka, Lúka, Bum bác, Bumbarasa, Dino Discotekus, Super kamoši, Láska

Každý účastník akce musí mít zakoupenou platnou vstupenku bez ohledu na věk.

Nejčastější dotazy - Nové představení FÍHA tralala.
Velice se těšíme, že se o naši novou show zajímáte a že jste zvědaví, co vás čeká.

Musí mít vstupenku i dítě, které má 0,25, 1 či 2 roky?
ANO. Každá osoba i malá osůbka musí mít zakoupenou platnou vstupenku. Bohužel nemáme sponzora, který by za nás zaplatil pronájem prostor, honoráře umělců, cestovní náklady, výrobu kostýmů a kulis a dalších asi 50 výdajů.

Ale já budu mít dítě na kolenou: Přesto musí mít vstupenku, představte si 300 rodičů s dětmi na kolenou, to by bylo 600 lidí v sále. Asi byste se necítili pohodlně ani bezpečně.

Věkové omezení: Žádné! Doporučujeme pro děti od 2 let, ale vítáni jsou všichni. Zvažte, zda je vaše děťátko zralé být v uzavřeném, hlučnějším prostoru s dalšími cca 300 lidmi.

Délka představení: cca 60 minut. Máme ověřeno, že tato délka je pro dětičky v divadelním prostoru ideální.

Kolik písní bude v představení? 23 největších hitů, které jste si nejvíce přáli!

Kolik osob hraje v představení? 5 + ostatní zákulisní pracovníci.

Jaké postavičky uvidíte? FÍHA Tralala, Myšky z knížky, Žabky, Budík, pan Robot, Dino Discotekus.

Bude se FÍHA fotit s dětičkami? Bude se snažit, ale pokud bude cítit byť jen náznak nemoci či zdravotního oslabení, bude se muset šetřit. Představení je náročné. Vždyť pochopíte, když uvidíte. Její prioritou je se vám celá rozdat na jevišti, podat co nejlepší výkon a potěšit vaše děti. Velmi vás prosíme, neslibujte dětem focení s Fíhou, aby nebyly zklamány!!! To by nás velmi mrzelo.

Dress code: Chceme, abyste se cítili co nejlépe. Zároveň je naší touhou učit děti, že na kulturní událost se patří slušně se obléci. Dejte se do gala na FÍHA tralala. Divák je velkou součástí představení, i na vás záleží celkový dojem z námi připravené kulturní akce.

Prosba: Nevadí nám, když si Vaše dětičky natočíte či vyfotíte. Prosíme vás, abyste nenatáčeli dlouhé pasáže z představení. Raději si nechte volné ruce na potlesk, který by nás velmi potěšil. Naši umělci v této show podají opravdu velký výkon. Potěší nás, když o nás napíšete pár milých slov na sociální sítě a doporučíte naše představení jiným rodičům.

Děkujeme velmi pěkně a těšíme se!

Písničky ve slovenštině
Více na: www.fihatralala.sk / www.instagram.com/fiha_tralala/

Mohlo by vás zajímat

Oči dokořán: Krajské kolo přehlídky výtvarného oboru ZUŠ Zlínského kraje
Oči dokořán: Krajské kolo přehlídky výtvarného oboru ZUŠ Zlínského kraje
3. května – 3. června
Klub kultury a další 1 místo
Koncert absolventů, sólistů a souborů
Koncert absolventů, sólistů a souborů
7. května
19:00
Reduta
Magic Festival - Kouzelná neděle
Magic Festival - Kouzelná neděle
12. května
14:30
Klub kultury
Kamera, klapka, jedem
Kamera, klapka, jedem
28. května
18:00
Klub kultury
Úvěr (Martin Zounar a Filip Blažek)
Úvěr (Martin Zounar a Filip Blažek)
29. května
19:00
Klub kultury
Tanec, tanec... Když česká hudba zní
Tanec, tanec... Když česká hudba zní
31. května
18:00
Klub kultury