Škola kouzel s Jirkou Hadašem, nový pořad pro děti v online prostředí. Začínáme už v pondělí 22. března.

Školu kouzel si budete moci pustit vždy v pondělí, středu a v pátek v premiéře ve 12 hodin a poté kdykoli na našem youtube kanálu. 

„Škola kouzel vznikla pro vás, kluci a holky, protože se už skoro rok nemůžeme vídat naživo. Těším se, že si aspoň takto užijeme legraci…“ říká veselý kouzelník. „Připravili jsme i soutěž o ceny od mých kamarádů, takže když nám děti pošlou z tréninku fotografii, nebo třeba i video, můžou vyhrát jednu z báječných cen.“ prozrazuje.

Kouzelník Jirka Hadaš bude v prostředí internetu děti učit kouzlit a také je bavit. V sérii asi devíti krátkých návodných videí se děti seznámí s několika kouzly-triky a pobaví se oblíbenými legracemi s balónky. 

Co k tomu budou děti potřebovat? Jen věci denní potřeby, které mají doma, ale hodit se bude i lepidlo, nůžky a papír. Děti školního věku se můžou podle videa s Jirkou kouzla naučit samy a pak potěšit své rodiče kouzelným překvapením.

SOUTĚŽ
A protože jsme slíbili kouzelnou soutěž, slovo plníme a upřesňujeme: na email info@kkuh.cz, nebo komentářů příspěvku s dílem Školy kouzel na facebooku posílejte fotografie či videa, jak se vám kouzlení daří... kouzelník Jirka Hadaš je bude všechny bedlivě sledovat a na konci kouzelnického seriálu mnohé z vás odmění kouzelnými cenami.
...nestyďte se, foťte, filmujte, sdílejte s námi svůj kouzelnický talent a hlavně - kouzlete srdcem.

DÍL 1. - LEVITACE SKLENIČKY
Diváci milují kouzla, ve kterých se předměty vznášejí. Správně se tomu říká levitace.
V první lekci vás naučím, jak pomocí karty dokážete levitovat skleničku nebo dokonce mobilní telefon.

Pomůcky:
- balíček karet
- nůžky
- lepidlo
- sklenici (kelímek)


ODKAZY na jednotlivá VIDEA najdete vždy v programu nebo přímo na YOUTUBE KANÁLE.

Na pódiu Klubu kultury vzniklo nové studio, ve kterém s oblíbeným kouzelníkem Jirkou Hadašem natáčíme Školu kouzel pro jeho malé kamarády - holky a kluky. 


Mohlo by vás zajímat

Další články