20.
srpna
2021

Back on the stage - benefiční rockový koncert pro Jižní Moravu

začátek
20:00
místo
Jezuitská kolej
kategorie
Koncerty
vstupné
dobrovolné

Idea uspořádat přehlídku mladých rockových kapel, vytvořit jim patřičné zázemí a dát jim šanci představit se širšímu publiku vznikla v Klubu kultury již dávno před nešťastnou událostí na jihu Moravy. Čtyřlístek mladých nadějných rockových formací si měl vybírat do klobouku, aby pokryl své drobné cestovní a jiné náklady. Situace se ale změnila a vznikla tak příležitost uchopit koncert jako nepatrnou možnost pomoci tam, kde je právě třeba. Veškerý výtěžek bude věnován konkrétní postižené obci a koncert se tak stane možností, kterak ukázat nejen dobrou vůli, ale zejména dobré srdce.

REZ

Interpret Jaroslav Rez (22) je nadějný sólový hudebník a zpěvák. S vlastní produkcí vydal album Bez boje, které uslyšíte v plné parádě za doprovodu muzikantů platformy SOUL ent., jíž je REZ také součástí. Můžete se těšit na podmanivé texty a neobyčejné melodie občas jakoby vycházející z jiného světa, které podkreslují samotný smysl a náladu Rezova debutového alba.

THECOFFEES

Jedná se o prakticky domácí kapelu v nové sestavě a s čerstvým EP Jinotaje, které vám předvedou v čele se zpěvačkou Viktorií Lesovskou. Udržují si tajuplné a citlivé texty, které se nebojí prorazit silným sólem, ať už na synťák nebo prostřednictvím nakořeněné kytary.

ALDENTE

Matyáš Svozil také známý jako ALDENTE je 23letý R&B/pop songwriter, kytarista a producent. Texty písní o absenci lásky a zbytečné uspěchanosti podpořené groovy rytmem vás jistě rozhoupou! ALDENTE vystupoval mimo jiné se zpěvákem Štěpánem Urbanem nebo Renne Dangem a hrál jako support anglické post-žánrové kapely IDER v Praze.

SOUL ent. je hudební stříškou interpretů THECOFFEES, REZ a ALDENTE, kteří spolu tvoří hudební sebranku s pestrou paletkou a hrstkou výkonných umělců. Vznikl v roce 2021 v Brně v úzkém kruhu s myšlenkou nezávislé hudební produkce a vidiny doplavit do českých vod čerstvou muziku.

EVAH

Evah, vlastním jménem Eva Hrabalová, je indie písničkářka pocházející z Uherskohradišťska. V písních mísí jemný vokál, klasickou či elektrickou kytaru a elektroniku. Vydala prozatím tři singly – Silhouette, Pallet of Paint a Island – a nyní pracuje na debutovém EP, které plánuje vydat na podzim letošního roku. Eva dříve působila v indie pop-rockové skupině Side Effect, se kterou v roce 2017 vydala album The Way We Are.

Mohlo by vás zajímat

47. Zazpívej, slavíčku - finále
47. Zazpívej, slavíčku - finále
26. března
15:00
Reduta
Čechomor KOOPERATIVA TOUR
Čechomor KOOPERATIVA TOUR
29. března
19:00
Klub kultury
duben 2023
Velikonoční jarmark
Velikonoční jarmark
1. – 2. dubna
Masarykovo náměstí
Recitál Lucie Bílé s pěveckým sborem Boni Pueri
Recitál Lucie Bílé s pěveckým sborem Boni Pueri
6. dubna
19:00
Klub kultury
JAZZ: Soulmates
JAZZ: Soulmates
20. dubna
19:30
Reduta
MUSICA: Orbis Trio & Jiří Pinkas
MUSICA: Orbis Trio & Jiří Pinkas
25. dubna
19:30
Reduta