Datum: 14. 07. 2020

ONLINE-poslouchejte: Rádio Zlín | Rádio Čas | čtěte: Dobrý den s kurýrem | Slovácký Deník | sledujte: Televize TVS
Výstava DOTEKY
Kategorie: VÝSTAVY

Výstava DOTEKYZákladní umělecká škola Uherské Hradiště a Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých ČR Vás zvou na výstavu, kterou si můžete osahat. Možnost navštívit výstavu ve Felixově sále (jezuitská kolej) mají návštěvníci až do 30. dubna.

Výstava "Doteky" byla zahájena dne 11. dubna 2013 v 17 hodin za doprovodu country kapely Telegraf ve Felixově sále (Jezuitská kolej).

Výstava potrvá do 30. dubna a bude přístupná nejen nevidomým a slabozrakým návštěvníkům, ale také všem, kteří mají zájem shlédnout tuto zajímavou výstavu a chtějí si ji sami "osahat". Výstava haptických výtvarných prací žáků ZUŠ Uherské Hradiště je tedy určena nejen nevidomým a slabozrakým, ale i celé široké veřejnosti.

Tento projekt vznikl ze podpory Města Uherského Hradiště, Informačního centra pro mládež Uherské Hradiště a Klubu kultury Uherské Hradiště.

Nejdůležitějším cílem projektu bylo umožnit všem nevidomým a slabozrakým spoluobčanům prohlídku výtvarných prací žáků ZUŠ Uherské Hradiště pomocí hmatu, sluchu a čichu. Dalším, neméně důležitým cílem tohoto projektu bude zkoumat otázky týkající se problematiky nevidomých, slepoty, očních nemocí a života s nimi.

Výstava bude přístupná ve všední dny 9 - 17 hodin na požádání v Informačním centru pro mládež. Skupinové návštěvy prosím objednávejte předem na  icm@icm.uh.cz, nebo na tel:  572 525 526 (Josef Pavela, vedoucí ICM). Nebo také na tel: 605 221 504  (Klub kultury UH, P. Baroňová).

    

Vernisáž výstavy Doteky dne 11. dubna, foto: Martina Gogolová

      

Vernisáž výstavy Doteky 11. dubna, foto: Martina Gogolová, Miroslav Potyka

17.4.2013 15:22 • Přečteno: 1624x • Autor: Petra Baroňová


Soubory přiložené k článku

Žádné soubory nejsou přiloženy!Komentáře jsou automaticky uzavřeny 30 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.