Datum: 10. 08. 2020

ONLINE-poslouchejte: Rádio Zlín | Rádio Čas | čtěte: Dobrý den s kurýrem | Slovácký Deník | sledujte: Televize TVS
SETKÁNÍ - STRETNUTIE 2018
Kategorie: VÝSTAVY

SETKÁNÍ - STRETNUTIE 201833. ročník tradiční mezinárodní družební výstavy amatérských výtvarníků z regionů Uh. Hradiště a Trenčín Setkání - stretnutie se právě připravuje.

Rok se s rokem sešel a my si Vás tak dovolujeme opět oslovit s pozváním k účasti na již 33. ročníku tradiční družební výstavy Setkání - stretnutie.

V loňském roce se do výstavní kolekce opět sešla spousta krásných děl a my věříme, že nám zachováte svou přízeň i nadále a zúčastníte se svými díly rovněž ročníku letošního.
Premiéra výstavy se uskuteční 1. března v 17 hodin ve výstavních prostorech TNOS v Trenčíně, poté bude výstava putovat do Uherského Hradiště. V Galerii Vladimíra Hrocha se vernisáž uskuteční 4. dubna v 17 hodin. Svá díla mohou autoři předat do 27. 2. 2018. Veškeré bližší informace u P. Baroňová (605 221 504, baronova@kkuh.cz).

 

 

 

.......................................................................................................................................................................................................................................

Klub kultury Uherské Hradiště, Masarykovo nám. 21, 686 60 Uh. Hradiště - www.kkuh.cz
 
Výtvarníkům a fotografům regionu                                           Uherské Hradiště 19. ledna 2018
 
                                                 SETKÁNÍ – STRETNUTIE
 
Vážení přátelé,
 
                        jako v předchozím roce si Vás dovoluji oslovit u příležitosti pozvání k účasti na tradiční družební výstavě Setkání - stretnutie. Věříme, že se nám při letošním 33. ročníku opět sejde spousta Vašich děl. Jako první v pořadí se výstava uskuteční v Trenčíně, a to v termínu od 1. března do 1. dubna 2018 (v Uh. Hradišti následně 4. dubna ). Času tedy není mnoho... Vaše obrazy a další artefakty v obvyklém množství (a v přiměřených formátech vhodných k odvozu osobním autem, pozor také na váhu kamenných soch...), řádně zabalené a označené zvenčí (autor, název díla), bychom potřebovali dodat nejpozději do 27. února 2018 - předat je můžete v přízemí jezuitské koleje (Masarykovo nám. 21) v kanceláři Expozice dějin města UH u Petry Baroňové (denně, mimo pondělí, od 9:00 do 12:00 a od 13:00 do 17:00 hodin). Broďáci mohou věci soustředit v Panském domě. Prosím zároveň o včasné nahlášení nebo zaslání popisků k obrazům.
 
Těšíme se na Vaše díla i na Vaši účast na vernisážích.
                                                                
                                                                      S pozdravem Petra Baroňová (605 221 504)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                            
19.2.2018 14:18 • Přečteno: 590x • Autor: Petra Baroňová


Soubory přiložené k článku

Žádné soubory nejsou přiloženy!Komentáře jsou automaticky uzavřeny 30 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.