Datum: 18. 12. 2017

ONLINE-poslouchejte: Rádio Zlín | Rádio Čas | čtěte: Dobrý den s kurýrem | Slovácký Deník | sledujte: Televize TVS
Taneční kurzy

Taneční kurzy. Fenomén, který v naší republice stále přetrvává již mnoho let. Od roku 1992 pod hlavičkou Klubu kultury provádí výuku v Kurzech taneční a společenské výchovy zkušený lektor , pan Tomáš Horváth, který má vždy po svém boku jednu ze svých dvou tanečních partnerek. Taneční kurzy se organizují zejména pro střední školy a učiliště, kde jsou kurzy pro začátečníky a pro pokročilé. Od roku 2001 se organizují s velkým úspěchem i kurzy pro dospělé. Ty jsou také jak pro začátečníky, tak pro pokročilé.

Umění tančit a pohybovat se ve společnosti je v dnešní době stejně důležité jako znalosti získané studiem na školách. V těchto tanečních Vás tomuto umění rádi naučí a nebo Vám pomůžou jej ještě zdokonalit. S námi poznáte, že tančit může být příjemné i zábavné.

Taneční kurzy pro střední školy i pro dospělé probíhají v krásných prostorách velkého sálu Reduty. Závěrečné lekce středoškolských tanečních se potom odehrávají v prostorách Klubu kultury. Závěrečná lekce je vždy společenskou událostí, kde si přichází na tzv. živou hudbu zatancovat i široká veřejnost, tedy hosté těch co končí své taneční kurzy.

V tanečních kurzech jsou vyučovány standardní a latinskoamerické tance. Pro zábavu pak i některé tzv. doplňkové tance. Naučíte se tedy taneční kroky a jednoduché variace např. těchto tanců: polka, valčík, anglický waltz, tango, foxtrot, ča-ča, jive, rumba, samba, mambo, seznamovací mazurka, kvapík, letkiss, slowrock (blues), tanec ptáčat, polonéza ….. Ve všech výukových, ale i doplňkových lekcích, jako je např. Pyžamová lekce, Obrácený večer, Maškarní rej apod. určitě zažijete spoustu legrace a zábavy stejně jako už stovky a stovky těch, kteří našimi kurzy prošli. Můžete se spolehnout na náš individuální a diskrétní přístup, který se vždy projeví na dokonalém zvládnutí vyučovaných tanečních kroků a společenského chování. Pokud tedy máte o taneční kurzy zájem, telefonujte a piště. Určitě najdeme termín a skupinu, která Vám bude nejlépe vyhovovat.

 

Přihlásit se máte možnost do těchto tanečních kurzů:

- základní taneční kurzy pro střední školy, gymnázia a učiliště

- pokračovací taneční pro střední školy, gymnázia a učiliště

- záklaní taneční pro dospělé

- pokračovací taneční pro dospělé

- speciální taneční (individuelní výuka)
 

Kontakt:  
TomášHorváth Tel.: 608 709 486
 www.tkuh.cz e-mail: agentura.uh@atlas.cz


Fotogalerie: