Datum: 26. 09. 2018

ONLINE-poslouchejte: Rádio Zlín | Rádio Čas | čtěte: Dobrý den s kurýrem | Slovácký Deník | sledujte: Televize TVS
Informace k regionální přehlídce
Kategorie: Články na úvodní straně

Informace k regionální přehlídce

Zazpívej, Slavíčku

Přihlásilo se přes dvě stovky malých zpěváčků

Předvýběrová kola regionální přehlídky Zazpívej, slavíčku, která se konala 14. února v Uherském Brodě a 15. února v Uherském Hradišti, měla na seznamu celkem 205 přihlášených dětí. Do regionální přehlídky, která se letos bude konat v neděli 18. března v Klubu kultury v Uherském Hradišti, postoupilo 31 dětí. Z nich může být na přehlídce vybráno 11 dětí z kategorie do 10 let, které postoupí do Zpěváčka Slovácka ve Velké nad Veličkou, a 11 dětí z kategorie 10–15 let může postoupit do Zpěváčka Slovácka v Dolních Bojanovicích.

Předsedou poroty obou předvýběrů byl Mgr. Zdeněk Stašek, folklorista a pedagog, primáš CM Mladí Burčáci. Poroty byly složeny z řad předních regionálních hudebníků, folkloristů a pedagogů: Uh. Brod: Mgr. Jiřina Velebová, Mgr. Jan Káčer, Petr Pomajbík, Uherské Hradiště: Mgr.art Jan Maděrič, Mgr. Jan Káčer, Mgr. Vlastimil Ondra, tajemnicí poroty byla Lea Slováčková.

 

Informace:

regionální přehlídka Zazpívej, slavíčku    

termín: 18. března v 15.00 hod., Klub kultury

zkoušky:

Uherskobrodsko: 25. února, 9.00 – 12.00, Dům kultury, Uherský Brod

Uherskohradišťsko: 4. března,14.00 – 17.00 Slovácká búda, Uherské Hradiště

 

Výsledky z předvýběrových kol Zazpívej, slavíčku 2018

 

Mateřské školy

Adéla Bobčíková, Horní Němčí

Magdaléna Jančová, Komňa

Natali Katcheva, Bánov

Marika Kročilová, Březová

Sofie Majzlíková, Jarošov

Ondřej Procházka, Uherské Hradiště

Sára Veselá, Kunovice

 

1.–2. třída

Antonín Berčík, Pitín

Natálie Bruštíková, Strání

Mia Katcheva, Bánov

Jolana Sedlářová, Bílovice

Martin Valenta, Modrá

Tomáš Zemčík, Bojkovice

Anna Zubrová, Uherské Hradiště

 

3.–4. třída

Sabina Hlůšková, Vlčnov

Matyáš Hoplíček, Kunovice

Šimon Janků, Sady

Julie Majzlíková, Jarošov

Jiří Miškar, Nivnice

Matyáš Peřestý, Bojkovice

 

5.–6. třída

Michaela Matějková, Velehrad

Jan Miškar, Nivnice

Nora Ondrová, Nivnice

Emma Révay, Podolí

Barbora Synčáková, Šumice

Lucie Vaculková, Míkovice

 

7.–8. třída

Amálie Koníčková, Hradčovice

Sabina Lacová, Nedakonice

Anna Rašticová, Buchlovice

Matěj Šobáň, Uherský Brod

Magdalena Žmolíková, Nedakonice

 

9. třída

Žaneta Jančová, Horní Němčí

Adéla Pavelčíková, Napajedla

16.2.2018 10:48 • Přečteno: 975x • Autor: Markéta Macháčková


Soubory přiložené k článku

Žádné soubory nejsou přiloženy!



Komentáře jsou automaticky uzavřeny 30 dnů po vydání článku.

Komentáře rss

stop Uzamčeno - nelze přidávat nové příspěvky.

Nebyly přidány žádné komentáře.