Datum: 21. 05. 2019

ONLINE-poslouchejte: Rádio Zlín | Rádio Čas | čtěte: Dobrý den s kurýrem | Slovácký Deník | sledujte: Televize TVS

16. 4. 2019

Reduta • 19:00  • Koncert 

Marco Čaňo & Cover Paradise

Akustický koncert napříč žánry…

Marco Čaňo – housle

Ilia Chernoklinov – klavír

Peter Hrnčirík – perkuse

 

Nechte se unášet časem!

Poznejte tajemství propojení vážné hudby a nejslavnějších filmových hitů se songy současné pop music. V nových aranžích pro housle, klavír a perkuse uslyšíte melodie z filmů Inception, Titanic, James Bond a mnoho dalších. Zazní i všemi oblíbená skladba od J. S. Bacha a písně z debutového alba Cover Paradise ve zcela novém kabátku.

Marco Čaňo & Cover Paradise je jedinečné mezinárodní uskupení talentovaných hudebníků. V jejich tvorbě se odráží znalosti klasické a filmové hudby, jazzu, hip-hopu a světové pop music. V neobvyklém instrumentálním podání slavných populárních hitů Davida Guetty, Michaela Jacksona, Eda Sheerana, Ariany Grande a hudební skupiny Clean Bandit přináší na českou hudební scénu zcela unikátní show.

Houslista Marco Čaňo na společných pódiích čerpal inspiraci od osobností, jako jsou Ennio Morricone, Hans Zimmer, Andrea Bocelli, Chick Corea a další. Zúčastnil se světových turné s Českou filharmonii (Carnegie Hall, Suntory Hall) a čtyřměsíčního Americko-kanadského turné, kde jako koncertní mistr Českého Národního Symfonického Orchestru odehrál 69 audio vizuálních produkcí k 50. výročí kultovního seriálu Star Trek.

 


Přiložené soubory